VESTUVIŲ FILMAVIMAS

 

    Galime pasiūlyti:

- Prieššventinį konsultavimą (aptariamos filmavimui tinkamiausios vietos, programa ir kitos detalės suteiksiančios šventei originalumo).

- HD filmavimą trunkantį nuo 5 iki 14 valandų naudojant profesionalią 3CCD HDV video kamerą su papildomu apšvietimu.

- Filmuojama nuo 11.00 iki 19.00 arba 00.30val. Nurodomas laikas - preliminarus ir derinamas.

- Skoningą ir kruopštų video montažą pagrindiniame 45/90min. video filme. Atliekama spalvų korekcija, vaizdo stabilizavimas (jei būtina), pritaikomas muzikinis fonas pagal užsakovų pageidavimus. Filmo trukmė, perėjimai, spalvų korekcija, titrai ir kitos detalės aptariamos susitikimo metu.

- Sutrumpintą vestuvinio filmo versiją ~10 min. trukmės klipą,

- Video klipą ~20 min. trukmės (sutrumpinta vestuvinio filmo versija),

individualiai apipavidalintose dėžutėse.

- 1920x1080 raiškos video medžiagą.

 

Kiekvienos vestuvės skirtingos - individualios kaip ir patys jaunieji, todėl ir galutinė atliekamų paslaugų kaina skirtinga.

Mums bus malonu sulaukti Jūsų el.laiško ar skambučio ir pasiūlyti abiems pusėms patogų paslaugų sudėties ir kainos variantą.

__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __

 

RENGINIŲ FILMAVIMAS

 

     Visos svarbios akimirkos mokykloje, nuo pirmo iki paskutinio skambučio, na ir žinoma išleistuvės, turi išlikti ne tik atmintyje, bet ir kokybiškai įamžintame filme. Dinamiškumas ir improvizacija - tai ko reikia mokykliniam filmui.

     Užsakydami mokyklos renginio filmavimo paslaugą, nemokate nei už filmavimą, nei už montažą, tik už filmų kopijas. Pagrindinio filmo kopijos kaina užsakant 30vnt. yra 15€. Pageidaujant trumpesnės filmo-klipo versijos kopijos kaina pabrangsta tik 5€. Užsakant daugiau kopijų, galima tartis dėl nuolaidų arba dovanų. Dėl konkretaus užsakymo prašau domėtis el. paštu nurodant datą, vietą, filmavimo trukmę, planuojamą kopijų kiekį.

__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __

 

VIDEO MONTAŽAS (Jūsų filmuotos vaizdo medžiagos)

 

     Šventėte, keliavote ir įamžinote svarbias akimirkas savo kamera? Niekaip neprisiruošiate pažiūrėti filmuotą medžiagą, nes tam prireiktų daug laiko, be to yra kadrų kurių nenorite rodyti kitiems? Tiesiog kreipkitės, o mes sukursime individualų filmą, kurį bus gera žiūrėti su šeimos nariais ar draugų rate.

     Mėgėjiškai arba profesionaliai nufilmavote vestuvių šventę, tačiau pabodo ilgas filmas su neskoningais "efektais"? Galiu atlikti video montažą pagal Jūsų pageidavimus ir sukurti trumpesnį - 5/10 min. trukmės video klipą.

     1val. Jūsų filmuotos medžiagos montavimas nuo 100 iki 200€. priklausomai nuo filmuotos medžiagos formato (DV, HDV), bei reikalingo montažo sudėtingumo - daroma spalvų, kontrasto korekcija, skaitmeninis vaizdo stabilizavimas (pvz.), užrašai(titrai), dedamas muzikinis fonas ar ne. Kuo daugiau vaizdo medžiagos atiduodate redagavimui, tuo geresnę kainą galėsiu pasiūlyti. Atlikus montažą vaizdo medžiaga sutrumpėja apie 50proc. Galutinę filmo trukmę aptariame su klientu individualiai.

    Redaguoju vaizdo medžiagą iš miniDV kasečių (AVI, HDV), bei miniDVD, DVD laikmenų .

__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __

© 2013 by Andrius LABANAUSKAS